Четверта презентація у Центральній бібліотеці ім Т.Г. Шевченка для дітей

18.01.2020

ГОВОРИЛИ ПРО ДРУЗІВ У БІБЛІОТЕЦІ-МРІЇ МОГО ДИТИНСТВА

...Про те, як це важливо, коли твій світ СТІЙКИЙ завдяки СТІЛЬКОМ! ...Про родину, дитинство, кохання, сподівання... Про те як важко давалися такі розмови перші п'ять років війни. Хто стійкіший - міг говорити і про життєдайні речі, хто слабший - губився у зболеному часоплині, як я. І нехай творці є зазвичай великими самітниками, існують неписані закони Світла, які нас усіх єднають! І це так, чудово, що нас, світлячків, у нені України багато! Навіть за її межами!

У затишній сучасній залі запрацював міні-кінотеатр, де мої гості могли побачити 

фото моїх друзів, дотичних до створення цієї книжки, та їхні творчі здобутки: редакторів Інни Ковальчук та Ірини Небеленчук, художниці Нелі Ульянич-Пінчук, дизайнера графіки Анни Семенової, дизайнера друкованої продукції та вишивальниці Наталії Патоли. Я ніколи не замикаюся суто на своїй творчості, бо напевно складаюся з тих, кого люблю.

Інна Ковальчук, на моє щастя, була присутня. А в мене для неї подаруночок був!

Звісно, я ретельно планую свої події заздалегідь. Ця була запланована за місяць або й більше. На першій презентації я сповідалася перед найближчими друзями та колегами, друга була для молоді й пройшла на високій ноті лірики про кохання. На третій Харківський масив зажадав іронії... А цього разу йшлося про Внутрішній світ і Другове плече, про вміння повірити у НАС, про пошуки істини та про вміння бути справжньою жінкою, яка час від часу змушена ставати тінню усіх, кого любить.

У цьому мені дуже допомогли мої натхненні молоді творчі побратими, яких я щаслива була відтінити. Судячи з усього, палубу хитало ))

Злата БІНЕВИЧ - українська поетка, інтелектуалка, організаторка освітньо-мистецьких проєктів, зокрема проєкту "Знай Наших!" 

За освітою Злата соціальний педагог, психолог, успішно займається приватною практикою з психологічного консультування. Розробляє психологічні семінари-тренінги, проводить групову та індивідуальну терапію. Її кредо - саморозвиток. Її покликання - допомога людям. Після занять зі Златою пацієнти світяться, як вона сама, адже її щирість і усмішка творять дива з людьми та зі світом, що довкола! Присутність цієї людини в моєму житті, насмілюся сказати, дружба із нею, додає мені натхненного спокою. А ще вражає її чуйність і тактовність. Хоча Златка може бути й вельми войовничою, що мені дуже близько))

Як не крути, а для контрасту жіночій сутності потрібен... чоловік! Тож я запросила Ігора ДВИГАЛА, засновника гурту "Перебендя" (до травня 2019 року гурт мав назву "Незабуті"). Окрім цього Ігор є координатором Всеукраїнського конкурсу пісні на слова Т.Г.Шевченка "Ше.Пісня" та одним з організаторів фестивалю "Ше.fest", а також засновником та організатором мистецько-просвітницького проєкту "ЗНАЙ НАШИХ". 

Ігор виконував авторські пісні на тексти українських поетів, і спільну «Місто наших надій»! А його маленький помогайлик потім давав інтерв'ю та отримував незабутні призи!!!

Про велику любов співала Валентина ЗАХАБУРА - письменниця, бібліотекарка, мрійниця, мандрівниця. Валя пише повісті для дітей, підлітків та їхніх батьків, складає вірші та пісні. Любить своїх хлопців, мотоцикл, лижі, гори й моря. Не уявляє життя без України та книжок. Книжка Валентини Захабури «Лепрекони» визнано книгою року 2019 для підлітків!

Щиро дякую Центральній бібліотеці ім. Т.Г. Шевченка для дітей міста Києва за можливість побути гостями з майбутнього!

Низький уклін пану Віталію Єгорову, який повідав, що через хворобу "рік лежав", але доїхав до нас аж із самої Троєщини та привіз свою збірку "На вістрі кохання", ба більше - сказав теплі натхненні слова на мою адресу. Що може бути краще для винуватиці вечора?

Дякую за круті фото майстрині, що ловить дива, Ганні Семеновій!