Відгуки: "Я буду тінню твоєю, Світе!.."

Цю книжку видано невеличким накладом 
як вдячність усім, хто тримає мій Світ!
Дякую тим, хто відгукнувся по прочитанні!

Наталія Лісняк

Педагог, фахівець з риторики і комунікації, видавець глянцю "Високий тон"

Хіба може тендітна дівчина з промінними синіми очима, що видають святість, писати так проникливо? До сльози, до болю, до самоти й щирості, до любові й залюбленості, до глибини вірності й відданості стукає її тендітне й сильне слово. Вона - і воїн, і мама, і донька, кохана й закохана жінка... Внутрішня сила довершує образ ніжної поетки. Саме поетки! Бо це слово, на мою думку, відображає чисту й юну душу авторки. У її віршах мимоволі намагаєшся знайти себе, щоб хоча б на мить отримати прозірливість синьоокої поетки й пізнати прекрасний світ українського поетичного слова Тетяни Яровициної.

Наталка Капустянська

журналіст, волонтер на ниві культури, Київ

"Жінка має бути накупана
у нестримних
пестощах-любощах...
Жінка має бути захищена
рідним серцем
од всіх негод.
Жінка має бути закохана..."
Тетяна Яровицина (Із Збірки "Я буду тінню твоєю, Світе"..."
З авторкою цих рядків, Тетяна Яровицина, я знайома давненько, деякий час нас об`єднував проєкт-конкурс, часом наші шляхи розходилися... Та я завжди дивувалася, скільки у цій "Тендітній силі" любові до Батьківщини! Саме любов до рідного краю непомітно прививає іншим - поетичним словом, вчинками. Дякую Тобі, Світе!"

Євгенія Юрченко

Педагог, психолог, письменник, поет

"СвіТи і відтіняй! Читаю ту, що для Світу!"

Галина Дацюк

Журналістка, письменниця, радіоведуча

"Тетянко, дорога, дякую за поетичну збірку, ходжу тепер і кажу " Я буду тінню твоєю, Світе!"... Вона дивовижна!"

Ніна Гомеля

педагог, волонтер на ниві культури

"Неймовірно світла і рідна збірка, яка має відповіді на будь які питання і виклики сьогодення. Люблю її живе і натхненне слово. Пані Таню, збірка до душі, страшенно рада, що придбала, дякую Вам. Ви моя муза, моя лірика, моє натхнення))))"

 

Юлія Лінцова

Поетеса, Бердянськ

"Доброго дня, пані Тетяно!
Отримала Вашу книжку! Уже майже і прочитала)) Дякую Вам дуже за задоволення від такої багатої мови ще й у поетичному вбранні!" 

Андрій Бичковський

поет, виконавець авторської пісні

"Нехай Господь благословляє Вас та Вашу творчість. Я захоплений, адже після інсульту важкувато писати. Може, коли- небудь, зможу підібрати музику під вірші, потроху працюю над правою рукою. Щастя Вам та успіхів!"

В’ячеслав Купрієнко

поет, автор-виконавець, дитячий письменник, волонтер

Те саме і в мене - не можу дібрати слів. Вірш "Я буду тінню твоєю, світе!.." стискає до щему від першого рядка і не відпускає до самого останнього! Дякую Тетяні Яровициній за українську скарбничку! Маю дві нові пісні на слова "Ще буде час" та "Світе мій, кольоровий, лагідний!"

Лариса Йолкіна

викладач НПУ імені Драгоманова

"Пам'ятаю Тетянку такою малесенькою, тихою, мовчазною... Мені було 19... Сашкові - 7... а поруч - горобенятко. Я й не уявляла, що з тої малечі виросте поетка... ще й така душевна, чиста, ніжна, легка, як подув весняного вітерця...  Дякую, Тетяночко!"

Тут може бути Ваш відгук

..............................

"........................................"

Ігор Рубцов

поет, письменник, майстер фотосправи, волонтер на ниві культури, Київ

Ти живила нас і гріла
від свого яріння.
Ось чому "Тендітна сила"
раптом стала "тінню"! 

Моя перша книжка нового року. Не читаючи, пишу відгук. Ви так можете? А я такий. Сказав "моя", хоч насправді вона Таніна... була, до певного часу. Моя! Бо довгоочікувана... Маю нагоду ще раз пояснити тобі, Таню, чому твої "Контрасти", "Тендітна сила" і ця наймолодша дитина, - найцінніші мої надбання, хоч усі вони по дружбі дісталися у подарунок. І я над цим думав, доки віз книжку додому. Просто понад 11 років тому, коли вперше почав читати вірші невідомої поетеси Тетяни Яровициної, відчув, що ти писала їх для мене. Ти цього не могла знати, та ще й мабуть думала: кому вони взагалі цікаві? Захоплюватися класною літературою - мій нормальний стан, але якийсь нерв, що подає сигнал у мозок і викликає відчуття близькості - велика рідкість. Ще у часи нашого заочного знайомства ти кинула застереження: "Не захоплюйся!", та було пізно. Слово оселилося в мені. Якщо попри час (попри закони буття, коли люди звикаються настільки, що сприймають одне одного як предмет оточення, який можна не помічати, бо він все одно є і буде), захоплення словом не згасло, а ціна дружби перевищила вартість усіх банківських зливків, чи треба ще щось говорити?

На світ треба дивитися своїми очима. Здається, звичка робити саме так, давно не в моді. Нечитана книжка, насправді, давно прочитана. Більша її частина, напевно, прочитана навіть до початку стадії підготовки до друку. Вірші (як і проза) - то світ очима автора. Тут, у словах - все, що відбивалося у твоїх очах. Не дарма ти, наче тінь, повторюєш контури Світу. А я їх впізнаю. Мої очі бачать те саме, мій мозок думає так само, попри те, що в окремих питаннях є відмінності - це мій Світ. Читайте і впізнавайте його у Таніній книжці. 

Леся Шаповал

журналіст, волонтер на ниві культури, Київ

"Є вірші ліричні, грайливі й повчальні, є такі, що не можеш читати без сліз, бо все в них про тебе. Інші підіймають думки до небес, розбурхують емоції. А бувають вірші-збирачі, що збирають все, загублене, здавалося б втрачене ще з дитинства, або закапсульоване, через певні травми, дають зрозуміти себе, такі, що вдихають нове життя... А є вірші-поводирі. От у них здавалося б є все вище перераховане, але ще присутній якийсь іншовимірний елемент, такий собі поетичний струм, він і пробуджує, й заснути не дає, ніби кличе оновитися.
Саме такими є для мене поезії Тетяни Яровициної. Вже кілька тижнів ношу з собою її нову книгу «Я буду тінню твоєю, Світе!..», деякі поезії перечитую по кілька разів. І все хочу написати про неї, та ніяк не доберу вдалих слів. Це вірші, які дають силу, проймають і заряджають енергією дії. Вони навіть, коли про наболіле, то якось так, що не виника відчуття безвиході, а коли патріотичне, то без зайвого пафосу але ж - доходять кісток, оголяють нерви, вони позбавляють уїдливих комплексів і не дають жодного права думати про поразки. А коли розмова про жіноче, то так влучно, що волієш розібрати її на цитати і осмислювати їх щодня.
У Тані ще продовжуться презентації. Якщо Ви ще не були, але прагнете потрапити на захід, який точно вкарбується в низку незабутніх, то Вам саме сюди. Дякую Таню за книгу!"