Друга презентація нової збірки в Публічній бібліотеці імені Лесі Українки

15.01.2020

Оскільки до Публічна бібліотека імені Лесі Українки, м. Київ мене привела юність, тобто літературна робота на МАН, яку було відзначено достойною нагородою - можливістю вступати до вишів за співбесідою, я напросилася на зустріч із молоддю. Враження від спілкування із дівчачими очиськами, брівками, ямочками на щічках і дещо сором'язливими усмішками були незабутніми! Згадала юність і поринула з головою в лірику. Навіть друзі констатували: не сподівалися! Звикли до іншої Т.Я.

Щиро дякую за підтримку заходу рецензенту моєї книжки, літературознавцю, літературному критику Ярослав Карпець. Крім "діагнозу", який мені було поставлено, він пішов далі - став навертати мене до прози... моїми ж віршами. І паралельно з віршами про кохання звучали вірші про гастрономічні уподобання чоловіків. Ми не готувалися до дуету. І видався некепський імпровізований "кач"! Це було несподівано і потішно)))

Ярославе та Журнал "Дніпро"! Дякую за підтримку!

Щиро дякую друзям, які прийшли підтримати, тішуся також присутності на зустрічі невтомних бджілок бібліотечної справи - директора бібліотеки Ольга Романюк і Олені Дмитрівні з Національної бібліотеки України імені  Ярослава Мудрого!

З відгуку Бібліотеки: "Сьогодні візитом нас потішила хороша подруга нашої бібліотеки, громадська діячка, поетка та бібліотекарка Тетяна Яровицина, яка презентувала свою третю поетичну збірку «Я буду тінню твоєю, Світе!..» та осяювала нас світлом своєї душі.

Ця збірка, як зізнається авторка, стала її ліричною сповіддю, тому поетичні рядки, зачитувані письменницею, вразили слухачів у самісіньке серце. Поезія Тетяни Яровициної бринить піснею юності на найтонших струнах душі, вражаючи своїм всепроникним ліризмом та тендітністю. Окрім того, у ній звучить істинна жіноча терплячість та незламність, завдяки чому життєствердний струмінь пронизує всю збірку. Зустріч пройшла надзвичайно тепло, чим завдячуємо відкритому серцю поетки та слухачам, які вдячно сприйняли кожне її слово. Двері бібліотеки завжди відчинені для поціновувачів слова, тому будемо раді Вас бачити!"