Електронна збірка "Я Є" - подарунок друзям 

30.10.2022

Друзі, з нагоди свого дня народження маю подарунок для тих, з ким особисто мої дороги перетиналися! Це - нова збірка "Я Є", 2022. Тут, на 212*2=428 сторінках - нові вірші 2019-2022, вибране за 2010-2019, твори написані у співавторстві, пісні, переклади... Сподіваюся, ця книжка вас зігріє так само, як згадка про вас зігріває мене! У книзі багато присвят. І ще будуть. Я над цим працюю. Про паперове видання поки не йдеться. Країні важко, а мені ще треба вивчити дитину, тож я і не мрію. Я щаслива вже й тим, що до мене нарешті повернулося Слово. Тож мій обов'язок - підтримати кожного з вас і зігріти!

P.S. Тим друзям, хто все ж таки наполегливо бажає матеріалізувати свої привітання, а також тим людям, з ким ми особисто не знайомі, можу надіслати збірку за посильну пожертву на ЗСУ, госпітальєрам чи благодійним фондам. Або в обмін на непотрібну вам, але таку потрібну іншим паперову українськомовну книжку для Публічних бібліотек Солом'янки! 

P.S2. Безмежно дякую ЗСУ і всім, хто поряд! Щиро дякую світлячкам Анні Семеновій, Ігорю Рубцову та Ірині Васильченко за допомогу в такий непростий для усіх час. Редагувати, підтримувати і створювати макет поміж тривогами й обстрілами - це дорогого вартує! Ну й кожному, хто читав кожний проміжний варіант, - також щиро дякую.