Сьома презентація у Бібліотеці ім. М. Реріха

06.03.2020

Бібліотека ім. М. Реріха:

"23 лютого в нашій бібліотеці зібралися істинні цінителі поезії, адже до нас завітала київська поетеса Тетяна Яровицина з презентацією своєї третьої збірки «Я буду тінню твоєю, Світе!..». У колі уваги цієї книжки - Жінка: її Світ, Поезія, Самобутність. 

"Збірка народилася зненацька, і присвячена людям, які подарували мені віру в Україну, людям, які тримали мій Світ", - наголосила пані Тетяна. Кожний продекламований авторкою вірш вражав щирістю та неймовірною любов'ю до Родини, до України! 

Під час заходу лунала красива і велична українська пісня у виконанні Лауреата Всеукраїнських конкурсів, солістки Народного хору Віталія Лисенка та ансамблю «Волиняни» Ганни Ярмолюк. 

Спеціальний гість, актор Українського драматичного театру «Заграва» (Канада Торонто) Геннадій Ляшенко розповів про творчі здобутки українського театру, який вже більше двадцяти років успішно функціонує у Канаді. 

У категорії відеоформат третій рік поспіль театр «Заграва» бере активну участь у конкурсі «Тарас Шевченко єднає народи». Це був творчий захід, де лунало українське слово - поетичне, пісенне, акторське!"

Моя особиста подяка цим світлим людям за те, що вони несуть у серці Україну попри всі труднощі! Пані Ганна неперевершено співає, любить усе земне, а пан Геннадій, живучи понад 20 роеків у Канаді, дивує відсутністю іноземного акценту! І в обох на додачу руки золоті! Це я тримаю власні портрети, випалені на канадійській деревині, а поряд - букет з Ганниного квітника!