"Тендітна сила" у Бібліотеці сімейного читання імені Садріддіна Айні 

29.04.2018

Зустріч зі старими і новими друзями

Останнім часом все важче і важче кудись вибиратися і щось планувати. Тому я завжди підбираю надійну потужну команду, яка будь-що зробить Ваш день і, як раптом що... «загін не помітить втрати бійця». Саме тому звертаюся по творчу допомогу до друзів, і щиро їм удячна, що вони не відмовляють.

Цю зустріч ми планували бозна відколи, ба навіть коригували дату, бо за надмірного життєвого навантаження мало що можеш дати людям. І знайшли таки шпаринку у часі і долі.

Щиро вдячна завідувачці Бібліотеки сімейного читання імені Садріддіна Айні Світлані Батюк за віру в мене, за гарячі очі, які спонукали мене (і моїх друзів) з'явитися на порозі досить віддаленого від центру, невеличкого, але вельми затишного сімейного храму знань.

З датою ми таки «затягнули» в теплінь, коли справжня поезія бринить надворі, однак я не журюся, бо попри острахи щодо завесніння потенційної публіки я мала як ніколи гарну афішу та просто неймовірну анонсову підтримку від друзів!

Як і все у моєму житті, команда наша склалася стихійно. Як і не раз бувало, учасники знайомилися просто на заході, і тим мало чим відрізнялися від глядачів. Проте всі вони якось дуже органічно влилися у один єдиний багатовимірний захід.

Отже, на одному творчому майданчику зібралися спершу заявлені в афіші гості - талановитий харизматичний музикант, виконавець пісень Володимир Пироженко;

самобутній і неординарний молодий поет з м. Южноукраїнська, а нині киянин, Олександр Кучеренко (він же - Сашко Обрій),

осяйна і прекрасна половина Музичного гурту «Буття» Оксана Бут, яка радо зголосилася нас підтримати;

а також приємно несподівана для всіх нас учасниця - гостя з м. Кропивницького - ніжна глибока поетеса Ірина Небеленчук. Коли заради твоєї Тендітної Сили хтось ладен приїхати з іншого міста... А якщо це до всього не чоловік... Це торкає до глибин... І ти будь-що знаходиш місце у програмі.

До всього у нас планувалося вручення нагород переможцям ІІ відбіркового етапу Міжнародного проекту-конкурсу «Тарас Шевченко єднає народи», який проводився нещодавно в рамках 24-го Всеукраїнського конкурсу читців імені Тараса Шевченка. І саме через це наповнення «творчої зустрічі з Тетяною Яровициною» стало узагалі безпрограшним! ;)

Судіть самі: Оксана Бут (І МІСЦЕ) грала на цимбалах і співала.

Володимир Пироженко (І МІСЦЕ), який ці цимбали ніс, милувався Оксаною і, звісно ж, дарував глядачам свою неповторну творчість!

Студент театрального інституту Петро Ніньовський (ГРАН-ПРІ) читав вірші своєї ніжної юності...

Володя Дегірменджі (ІІ МІСЦЕ) декламував свій авторський твір «Звіт Кобзарю»...

Отже, близько години тривав такий собі гала-концерт))

Упіймала себе на думці, що я щаслива цими людьми. І що хочеться ще ))
Дивлюся на спільне фото - всім ніби теж незлецько))

Та й очі, й відгуки глядачів, і самої завідувачки бібліотеки Світлани Батюк свідчать про те, що попит на сучасне українське слово величезний, і що в нас попереду ще багато-багато подібних зустрічей!

Нині з усмішкою згадую всю ту надзвичайну кількість "нестиковок", які передували цій зустрічі та які були після, і тішуся, що все відбулося якнайкраще! І певна: впадати у відчай через дрібниці - марна трата власного, такого дорогоцінного творчого часу :)

А ще суто по-дівчачому радісно від безлічі вдалих фото, зокрема і моїх! Дякую майстрам Олександру Соколову, Ігору Рубцову, Оксані Бут!!! Які красиві і натхненні в нас люди! Обожнюю натхненні обличчя! Саме вони найчастіше допомагають моєму (цитую дитину) "талантобаченню". Хочеш не хочеш, спосіб думок живе на виду.
Дякую всім присутнім за увагу, за час, за очі, за квіти, за те, що зі мною не вперше. Ще й цілими родинами!

Про одне жалкую: була хвора і не наобнімалася!!! )))

P.S.1 Проміж тим... книзі «Тендітна Сила» вже майже рік. І якісь проміжні підсумки підбивати варто. Ось і підсумовую...

Грамотно піаритися я не навчена, та й поетичні збірки ніколи не вважалися комерційними виданнями, проте книжки помалу розлітаються. В переносному сенсі теж: за рік народилося досить багато пісень на «тендітні» слова. Одна з них, найнесподіваніша для мене, належить Володимиру Пироженку - вона узагалі склеєна з двох окремих чотиривіршів та зухвало закручена в один сюжет! Слів наших тепер у ній порівну. Але разом ми справді сильніші, аніж урозсип :).

Отже, до Вашої уваги пісня «Я Є!»

P.S.2 Замовити «незручну» книжку можна тут (або й просто поділитися лінками з друзями):

Придбати фізично можна у книгарнях «Смолоскипу» (у Києві - на Межигірській, 21), або в крайньому разі - у автора.